Junior Business Intelligence Consultant

Business Reporting Solutions

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie i wdrażanie procesów ETL w systemach opartych o bazy danych SQL Server i Oracle
  • support istniejących rozwiązań
  • analizy danych w hurtowniach danych pod kątem jakości danych
  • administracja produkcyjnymi hurtowniami danych
  • tworzenie środowisk raportujących w technologii Microstrategy i Business Objects

Wymagania:

  • znajomość języka SQL
  • znajomość teorii baz danych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa wiedza o hurtowniach danych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia na zasadach kontraktu bądź umowy zlecenia
  • możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni
  • możliwość wyjazdów na kontrakty zagraniczne
  • naukę najnowszych technologii obecnych na rynku pracy
  • możliwość zdobywania certyfikatów (SQL Server, SAP BO)
  • nieodpłatne lekcje języka angielskiego
  • mentoring i pomoc w kontekście rozwoju zawodowego
  • pracę w małym i kreatywnym zespole
  • komfortowe warunki pracy

Prezentacja firmy

Business Reporting Solutions is providing services in the area of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP