Junior Automation Test Engineer

Sii Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Automatyzacja testów oprogramowania w sektorze telekomunikacyjnym, ubezpieczeniowym, bankowo-finansowym i innych
    • Współpraca z innymi członkami zespołów
    • Przygotowywanie narzędzi, które w sposób autonomiczny wykonają zadany scenariusz i ocenią jego rezultaty
    • Wpływ na jakość wytwarzanego oprogramowania

WYMAGANIA:

    • Wykształcenie techniczne
    • Absolwenci, którzy swoje plany zawodowe wiążą z testowaniem i nowoczesnymi technologiami
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu
    • Znajomość narzędzi do raportowania błędów
    • Znajomość HP Quality Center, SoapUI, Selenium będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość zagadnień związanych z obszarem testów manualnych
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizatorskie
    • Znajomość jednego z wymienionych języków ( C++, Java, C#)
    • Wiedza z zakresu OOP
    • Zdolność szybkiego uczenia się
    • Umiejętność korzystania z dokumentacji, analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

    - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    - Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
    - Stabilne zatrudnienie
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Atrakcyjny pakiet socjalny
    - Doskonałą atmosferę pracy

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie