Junior Associate – IP & Commercial Litigation

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Junior Associate – IP & Commercial LitigationMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie pism procesowych w sprawach gospodarczych
  • Sporządzanie opinii prawnych dotyczących prawa własności intelektualnej, własności przemysłowej, prawa cywilnego
  • Bieżące doradztwo prawne na rzecz Klientów w dziedzinie prawa własności intelektualnej
  • Wsparcie starszych prawników w prowadzeniu postępowań przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, trybunałami arbitrażowymi, instytucjami państwowymi – w szczególności przed Urzędem Patentowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • 1-3 lata doświadczenia pracy w kancelarii, w dziale procesowym lub dziale prawa własności intelektualnej
  • Bardzo dobra znajomość zasad postępowania cywilnego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej
  • Samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej, międzynarodowej kancelarii
  • Dostęp do wiedzy i kontakt z ekspertami
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Opiekę medyczną,  kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.