Junior Asset Manager (Industrial)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Junior Asset Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego, właściciela obiektów logistycznych - poszukujemy, nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko Junior Asset Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie w zarządzaniu portfelem nieruchomości magazynowych.

Opis stanowiska

  • Udział w opracowaniu strategii zarządzania portfelem nieruchomości
  • Aktywny udział w kreowaniu wartości portfela zgodnie z celami funduszu
  • Przygotowanie oraz egzekucja budżetów
  • Koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Sporządzanie raportów oraz analiz związanych z funkcjonowaniem nieruchomości
  • Nadzór nad procesem wynajmu nieruchomości
  • Koordynacja projektów inwestycyjnych
  • Nadzór nad wyceną portfela

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w obszarze nieruchomości komercyjnych (mile widziane doświadczenie po stronie fundusz inwestycyjnego)
  • Bardzo dobra znajomość procesów związanych z zarządzanie nieruchomościami
  • Wiedza w zakresie zarządzania finansami nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami oraz priorytetami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się funduszu inwestycyjnym
  • Możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego AM
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page