Junior Application Specialist

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Krakowie – międzynarodowej firmy działającej w branży energetyczno-automatycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

• Dostarczanie wsparcia dla funkcjonujących globalnie aplikacji

• Identyfikowanie i usuwanie usterek

• Rozwiązanie problemów zgłaszanych przez system monitoringu aplikacji

• Określenie źródeł problemów aplikacyjnych (sprzęt, oprogramowanie, dostęp użytkownika itp.)

• Eskalacja poziomu wsparcia do wewnętrznych zespołów programistycznych lub kooperantów zewnętrznych

• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami aplikacji (rozwój, rozwiązywanie problemów) i usług

• Budowanie bazy wiedzy, ułatwiającej szybie rozwiązywanie pojawiających się w przyszłości problemów

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz potrzebnych raportów

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane na kierunkach Automatyka, Robotyka czy Energetyka)

• Mile widziani również studenci ostatnich lat

• Język angielski biegły w mowie i piśmie

• Ogólna wiedza z zakresu IT (system Windows XP, Windows 7, sieci, bezpieczeństwo, protokoły)

• Podstawowa znajomość programowania w językach C/C++ lub C# oraz baz danych MS SQL

• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu automatyki

• Analityczne i ustrukturyzowane podejście do pracy

• Dobre umiejętności komunikacyjne

• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolność do pracy pod presją

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)

• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika

• Przyjazne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności

• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems