Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Junior AP/AR Analyst

Miejsce pracy: Rzeszów

MIEJSCE PRACY ŁÓDŹ! TYLKO OSOBY GOTOWE NA RELOKACJĘ!

Szukamy osób z całej Polski, które chcą kontynuować rozwój w obszarze finansów w prestiżowej, międzynarodowej firmie amerykańskiej. Osób, które mają minimum roczne doświadczenie w pracy w finansach w obszarze BPO/SSC. Osób, które gotowe są inwestować w swój rozwój i wyjechać na 4 miesięczne transition do jednego z krajów w Europie i poznać na miejscu procesy finansowe. Stacjonarnie firma znajduje się w Łodzi, a więc każdy gotowy na relokację i spełniający powyższe wymagania jest mile widziany.

Obowiązki:

- praca w dziale zobowiązań (PtP) lub należności (OtC)
- rozliczenia, płatności, korekta faktura
- raporty, aktualizacja baz danych
- kalkulacje, billingi
- kontakt z vendorami (głównie Irlandia, Włochy)
- praca na systemie SAP

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w dziale PtP lub OtC, AR, AP
- zaawansowany poziom języka angielskiego
- dobra znajomość programu Excel oraz SAP
- doświadczenie w BPO, SSC
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność, sumienność i motywacja
- dobre zdolności analityczne

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- ogromne możliwości rozwoju
- liczne benefity i pakiety
- pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie

Proszę o aplikacje tylko w języku angielskim!!

Numer referencyjny: JPO/12/2016/KRK
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.