Junior Analyst with English

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta rozpoznawalnej na rynku miedzynarodowej firmy z sektora finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Analyst with EnglishMiejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • Opracowywanie danych, przygotowywanie analiz, raportów, zestawień,
  • Kontakt z klientem zagranicznym,
  • Praca na liczbach,
  • Współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze finansów,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse,ekonomia)
  • Umiejętności analityczne.
Oferta:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów i przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.