Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym,
- Monitorowanie obiegu dokumentów,
- Ewidencja i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych,
- Przygotowanie zestawień i raportów księgowych oraz raportów do GUS,
-Sporządzanie sprawozdań finansowych.
- Kontrola rejestrów VAT i VAT-UE,
- Przygotowywanie zestawień transakcji na terenie państw UE oraz uzgodnienie kont

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, ekonomiczne – finanse i rachunkowość – mile widziane
Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
Dobra znajomość - języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje.
Znajomość rachunkowości, zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)
Znajomość prawa pracy przepisów ZUS;
Znajomość pakietu MS Office;
Dokładność i systematyczność w działaniu.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Międzynarodowe środowisko pracy
Miła atmosfera pracy;
Stabilne zatrudnienie;
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

CV w języku angielskim prosimy przesłać za pośrednictwem portalu

Prezentacja firmy

Firma DGM Distribution Sp. z o.o. jest jednym z liderów brytyjskiego i e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa