Junior Accountant with German or Hebrew

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Obsługa w obszarze administracji i księgowości, zagranicznych placówek firmy

- Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami

- Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)

- Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Recivable),

- Praca w systemie SAP,

- Współpraca z innymi działam

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego lub hebrajskiego (min. B2/C1),

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1),

- Doświadczenie w pracy z językiem niemieckim - mile widziane

- Nastawienie na rozwiązywanie problemów,

- Zdolności analityczne,

- Komunikatywność.

Oferta obejmuje:

- Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

- Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

- Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

- Umowę o pracę

- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji