Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Junior accountant with English

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego księgowego w dziale PTP i RTR.

Zadania:
  • Tworzenie dokumentów związanych z ewidencją środków trwałych;
  • Uzgadnianie kont bilansowych;
  • Przygotowywanie raportów, analiz;
  • Wsparcie w procesie księgowym zamknięcia miesiąca;
  • Kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi Klientami firmy;
  • Zapewnienie zgodności przepływu danych i jakości procesów księgowych;

WYMAGANIA
  • Min. półroczne doświadczenie w księgowości/finansach;
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym / rachunkowym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, a także znajomość drugiego języka (mile widziany język niemiecki);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność rozmowy z Klientem, budowania pozytywnych relacji;
  • Mile widziana znajomość programu SAP;

KORZYŚCI
  • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy (między 8:00-9:00);
  • Umowa o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na zatrudnienie wewnętrzne;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków i inne);
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji.

Numer referencyjny: 4-19-39418/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.