Junior Account Manager

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do  naszego zespołu szukamy energicznej, pozytywnej osoby, która chce się rozwijać jako Account Manager w branży na styku rekrutacji i IT. Gwarantujemy szkolenia i wprowadzenie a w zamian oczekujemy zaangażowania i otwartego umysłu. Dołącz do nas jeśli szukasz pracy do której chce się rano przychodzić.

 Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami;
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych;
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji handlowych;
  • Sporządzanie umów i ofert;
  • Monitorowanie rynku.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług;
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
  • Samodzielność, kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość branży IT mile widziana.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku wśród uśmiechniętych ludzi;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń pod okiem doświadczonych kolegów;
  • Szkolenia wprowadzające w świat rekrutacji IT i opieki nad Klientem;
  • Możliwość skorzystania z systemu dodatkowych benefitów;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Owoce w biurze;
  • Wspólne wyjścia i integracje.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia klikając w przycisk APLIKUJ.

Wymagania

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management