Junior Account Manager

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego Klienta, lidera w swojej branży,

poszukujemy aktualnie zmotywowanego Kandydata na stanowisko:

Junior Account ManagerMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • obsługa klientów na podległym obszarze
  • rozwój podległego rynku i aktywna sprzedaż produktów Firmy
  • negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja wyznaczonego budżetu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • motywacja do pracy w terenie i czynne prawo jazdy
  • język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym
  • chęć dalszego rozwoju w obszarze aktywnej sprzedaży
  • orientacja na wynik
  • znajomośc rynku poligraficznego mile widziana

Oferujemy:

  • pracę dla jednego z największych dystrybutorów papieru na polskim rynku
  • możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży w dynamicznie rozwijajacym się sektorze poligraficznym
  • szkolenia branżowe i produktowe
  • stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • prywatną opieke zdrowotną
  • narzędzia pracy w tym samochód służbowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.