Junior Account Manager

ANDEL Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Firma Andel Polska Sp. z o.o. lider na rynku polskim świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, dostawca innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetycznego, kolejnictwa, kopalnictwa i pozostałych gałęzi przemysłu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków Obszar działania: cała Polska

ANDEL Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Account Manager.

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Organizacja i udział w spotkaniach biznesowych
  • Opracowywanie ofert dla klientów
  • Odpowiadanie na zapytania oraz konsultacje telefoniczne dotyczące ofert
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami
  • Pozyskiwanie nowych zleceń
  • Realizacja planów budżetowych poprzez regularną obsługę i wizytowanie klientów

Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu relacji z klientami
  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Dobra samoorganizacja oraz samokontrola
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów w trybie zaocznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne, handlowe, znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość branży systemów niskoprądowych
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy projektach na terenie całego kraju
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód itp.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.