Junior Account Manager (manager sprzedaży / opiekun klienta)

AVANTI Agencja Reklamowa

Sulejówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ:

• Bieżąca obsługa Klientów firmy

• Współpraca z działem graficznym w zakresie realizacji prowadzonych projektów

• Koordynacja działań miedzy agencją a klientem i podwykonawcami agencji

• Doradztwo w zakresie oferowanych usług i budowanie długotrwałych relacji z Klientami

• Monitoring realizowanych działań

• Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami

• Przygotowywanie ofert

OFERUJEMY:

• stabilną pracę ze zgranym zespołem z ponad 15-sto letnim doświadczeniem w branży

• satysfakcjonujące wynagrodzenie uwzględniające efekty pracy

• narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku

• samodzielność i odpowiedzialność

Wymagania

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji reklamowej lub Agencji interaktywnej

• wysoka kultura osobista, samodzielność i sumienność w działaniu

• szybkość i efektywność w działaniu

• umiejętność w prowadzeniu prezentacji ofertowych

• talent do budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem

• elastyczność i umiejętność dostosowywania się do różnego typu klientów

• inicjatywa i kreatywność

• umiejętność podejmowania decyzji

• aktywność i łatwość nawiązywania kontaktów

• praktyczna znajomość MS Office

• znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym

Prezentacja firmy

AVANTI to Agencja Reklamowa oferująca realizację wszystkich elementów wc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja