Junior account / Asystent projektów IT

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

· pełnienie roli opiekuna klientów w ramach realizacji długoterminowych projektów

· współpraca z Kierownikami Projektu

· monitorowanie i raportowanie postępów prac w projektach

· wspieranie Kierowników Projektu w rozliczanie zakończonych projektów

· wspieranie Zespołów Projektowych w zakresie logistyki i organizacji przedsięwzięć projektowych

Wymagania:

· umiejętność budowania dobrych relacji z klientami oraz umiejętność pracy w zespole

· umiejętność analizy potrzeb klienta i skutecznej komunikacji korzyści w zakresie sprzedawanych usług

· znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (B2/C1)

· umiejętność zarządzania czasem i koordynowania wielu zadań jednocześnie

· bardzo dobra znajomość pakietu Office (szczególnie PowerPoint i Excel)

· umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość zagadnień IT

· chęć rozwoju w obszarze infrastruktury IT

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

· ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi

· możliwość rozwoju zawodowego w kierunkach: Account Management, Project Management Project Portfolio Management

· pracę w projektach lokalnych i międzynarodowych i zdobywanie wiedzy z dziedziny infrastruktury informatycznej

· możliwość skorzystania z pakietu Benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, kursy językowe online)

· pracę w młodym i dynamicznym zespole

· możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia dzięki pracy w dużej międzynarodowej grupie kapitałowej

· otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.