Jeżeli w pracy ważne dla Ciebie są:

PRUDENTIAL Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

elastyczny czas wykonywania powierzonych zadań
- indywidualna, oparta na szkoleniach ścieżka kariery
- możliwość zdobycia prestiżowego zawodu i uzyskanie państwowej licencji
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- możliwość rozwoju i awansu
-organizacja pracy i planowanie są Twoją mocną stroną

Wymagania

- otwartości i komunikatywności w kontaktach z ludźmi
- odpowiedzialności, inicjatywa i skuteczność w działaniu
- nastawienie na osiąganie celów i prowadzenia własnego biznesu
-wykształcenie minimum średnie
- wiek 22-55 lat
-niekaralność
- doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem będzie Twoim atutem

Prezentacja firmy

Prudential to wiodąca marka na rynku ubezpieczeń w Stanach Zjedno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość