Jesteś ambitny i chcesz zdobyć doświadczenie? Aplikuj!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy od zaraz osoby komunikatywne w bezpośrednim kontakcie z klientem. Jako firma marketingowa cenimy sobie otwartość na ludzi. Nasze zespoły działają intensywnie, przy czym potrafimy również znaleźć czas na rozrywkę i odpoczynek. Jeżeli lubisz wyzwania i interesuje Cię współpraca w przyjaznym, motywującym gronie – dołącz do nas!
A nasze wymagania?
- wykształcenie min. średnie,
- chęć współpracy w prestiżowej Firmie,
- sumienność w powierzonych zadaniach,
- dostępność czasowa i gotowość do rozpoczęcia od zaraz.

W obszarze zadań, które pragniemy powierzyć, mieści się:
- wspieranie kampanii i wdrażanie strategii marketingowej,
- budowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
- wzajemna pomoc - my uczymy Ciebie, Ty pomagasz w uczeniu innych,
- współpraca z Klientem,
- efektywne zarządzanie własnym czasem,
- osiąganie powierzonych celów,
- działanie w obszarze obsługi Klienta i sprzedaży.

Oferta przedstawia się następująco:
- atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy i motywujące konkursy,
- pakiet profesjonalnych szkoleń,
- przejrzystą ścieżkę rozwoju,
- współpracę w młodym, dynamicznym zespole,
- niesamowicie przyjazną atmosferę panującą w Firmie

Pierwszy krok należy do Ciebie - zapraszamy do załączania aktualnego CV za pomocą portalu!
Skontaktujemy się i umówimy na spotkanie rekrutacyjne!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi