JavaScript Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Katowice
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Komunikacja z API i tworzenie nowych modułów w aplikacji webowej
  • Współpraca z programistami tworzącymi API
  • Code review
  • Tworzenie elementów infrastrukturalnych w aplikacji webowej
  • Kontakt z analitykami i doprecyzowywanie zakresu zadań
  • Odpowiedzialność za porządek w kodzie, stosowanie się do przyjętych wzorców i unikanie zbędnych duplikacji

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Javascript
  • Doświadczenie w pracy z jednym z javacriptowych frameworków (Angular, Ember, Backbone, KnockoutJS)
  • Praktyczna umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w pracy w frameworkami CSS ( Bootsrap / Compass )
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i nadzorowanie procesu tworzenia dokumentacji, udział w spotkaniach typu: daily, planning, sprint retospective)
  • Umiejętność implementacji i doświadczenie w pracy z zaawansowanymi wzorcami architektonicznymi
  • Umiejętność pisania testowalnego kodu i tworzenia testów jednostkowych
  • Umiejętność dostarczania uporządkowanych i wizualnie zgodnych z wymaganiami funkcjonalności

Mile widziane:

  • Znajomość Redux/Flux
  • Znajomość wzorca CQRS
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM

Wykorzystywane technologie:

  • TypeScript, ES6, JavaScript, ReactJS, Redux, Git, REST, HTML5, CSS3/SASS

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami przy tworzeniu innowacyjnego rozwiązania klasy enterprise
  • Realny wpływ na architekturę, wybór technologii i podejście
  • Pracę w małych interdyscyplinarnych zespołach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów - Kartę MultiSport, opiekę medyczną, kartę obiadową…
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Twórczą oraz przyjazną atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.