Javascript developer, node.js, możliwość pracy zdalnej

Levitated

zdalnie lub Wrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Znasz dobrze javascript i interesujesz się nowymi technologiami? Dołącz do naszego zespołu jako backend developer!

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie i rozwijanie aplikacji w node.js wraz z zespołem doświadczonych programistów.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę z najnowszymi technologiami w międzynarodowym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem: 6000-8000zł netto w zależności od doświadczenia.
  • Pracę zdalną lub w biurze we Wrocławiu.
  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Pyszne, darmowe obiady w biurze.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Javascript.
  • Doświadczenie z node.js.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie z git, redis, postgres, amazon s3, rabbit mq.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą tworzącą duże systemy webowe dla naszych stałych z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy