Java Tech Lead

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firmy z branży Automotive w Polsce. Firma jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do samochodów i wyposażenie warsztatowego  w Europie. Dział IT zajmuje się rozwijaniem aplikacji: od systemu ERP, logistyki, zarządzania magazynem po  rozwiązania e-commerce i aplikacje internetowe.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego inżyniera oprogramowania, który przejmie i poprowadzi rozwój strategicznej platformy e-commerce B2B  opartej na platformie Java i SAP Hybris. System jest już używany przez tysiące klientów w wielu krajach, a po zakończeniu prac będzie obsługiwał pół miliona klientów w ponad dwudziestu krajach Europy.

 Java Technical Lead

Twoimi zadaniami na tym stanowisku pracy będą:

  • Mentoring zespołu  inżynierów oprogramowania backend i frontend
  • Rekrutacja nowych pracowników na stanowiska IT
  • Współpraca z Product Ownerem w planowaniu najlepszych rozwiązań prowadzących do osiągnięcia celów biznesowych
  • Podejmowanie decyzji technicznych  i architektonicznych związanych z rozwojem platformy
  • Dbanie o jakość, wydajność i bezpieczeństwo w całym procesie rozwoju oprogramowania
  • Koordynowanie współpracy z innymi zespołami technicznymi
  • Praktyczny udział w tworzeniu platformy

Ta praca jest dla Ciebie:

  • Jeżeli posiadasz co najmniej pięć lat doświadczenia w inżynierii oprogramowania w obszarze tworzenia aplikacji internetowych.
  • Praca z architekturą mikroserwisową nie jest Ci obca
  • Rozumiesz praktyki projektowania i programowania aplikacji internetowych, w tym programowania frontend / backend, transakcji, integracji, skalowania i bezpieczeństwa.
  • Znasz język programowania Java środowisko aplikacji JVM
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem inżynierów oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów e-commerce
  • Znajomość Spring Framework i / lub platformy SAP Hybris
  • Doświadczenie w pracy z wyszukiwarkami pełnotekstowymi
  • Znajomość zwinnych metodologii, takich jak Scrum

W zamian otrzymasz:

  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wsparcie w dalszej ścieżce rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość korzystania z kursu językowego
  • Dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej
  • Atrakcyjne biuro z pokojem gier i chillout room – w centrum Warszawy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media