JAVA Software Engineer

Altkom_Akademia S.A.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Tworzymy i dostarczamy oprogramowanie dedykowane, obsługujące kluczowe procesy biznesowe w sektorach bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym.

Ważną sferą naszej działalności jest edukacja informatyczna – jesteśmy wiodącą firmą szkoleniową w Polsce.

W związku z realizacją usług w zakresie konsultingu i software developmentu w Pionie Altkom Software & Consulting poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

w Pionie Produkcji Oprogramowania

NR REF.: 1014/SJD/ASC

OFERTA DOTYCZY PRACY W KATOWICACH, RZESZOWIE, KIELCACH, KRAKOWIE, LUBLINIE

Czy ważna jest dla Ciebie jakość kodu?

Praca developera w ASC to między innymi wysoki szacunek dla jakości kodu, nasi pracownicy zawsze podkreślają, że wszędzie się o tym mówi, a tak rzadko to się spotyka w praktyce.

Czy interesują Cię najnowsze technologie?

W każdej chwili jesteśmy gotowi do realizacji dowolnie złożonego projektu w .NET czy JAVA. Takie tematy takie jak HTML5, SPA, rozwiązania mobilne (szczególnie Android), silniki reguł itd. są dla nas chlebem powszednim i wręcz stanowią zestaw obowiązkowy technologii znanej każdemu developerowi.

Czy interesuje Cię rozwój kompetencji?

Dwadzieścia dni w roku jest poświęconych tylko i wyłącznie na rozwój kompetencji, zarówno na naukę (ćwiczenia praktyczne) najnowocześniejszych technologii jak i na odkrywanie zalet nowych rozwiązań w ramach prac w projektach Proof Of Concept.

Jeśli odpowiedziałeś 3 x TAK, jesteś osobą, której poszukujemy.

U pracowników cenimy odwagę, kreatywność, ambicję, pracujemy z pasją i energią. Entuzjazm to jeden z motorów naszego sukcesu, którym zarażamy także naszych klientów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i programowanie obiektowe,
  • implementację warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności programowania i projektowania w języku Java >=6
  • praktycznej znajomości Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery,
  • praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.

Wymagania

Dodatkowe wymagania/zalety:

  • znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (SOLID, DRY, Clean Code),
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji JEE,
  • umiejętność tworzenia testowalnego kodu (znajomość TDD mile widziana),
  • znajomość języka angielskiego.

Wybranej Osobie zaoferujemy:

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w złożonych, międzynarodowych projektach w technologii Java,
  • udział w kreowaniu rozwoju firmy,
  • pracę w projektach, gdzie serwer CI i dbanie o jakość kodu jest czymś naturalnym,
  • udział w tworzeniu i utrzymywaniu nowatorskich narzędzi.

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Jesteśmy środowiskiem otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Prezentacja firmy

Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą kompleksowych rozwiązań informaty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting