Java Software Developer / praca zdalna

Codedose

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy spółką specjalizującą się w budowie nowoczesnych systemów informatycznych opartych o technologie Java dla klientów z Europy Zachodniej i Polski.

Wierzymy, że pracując w gronie najlepszych specjalistów dla najlepszych klientów możemy dostarczać najlepsze rozwiązania.

Jeśli znasz Javę i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś jeszcze bardziej rozwinąć swoje praktyczne umiejętności, to bardzo chcielibyśmy Cię poznać!

Odnajdź nas na Facebooku i Twitterze, aby dowiedzieć się, nad czym aktualnie pracujemy.

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych systemów w oparciu o technologie Java.
  • Praca projektowa w zwinnej metodyce SCRUM w międzynarodowych zespołach.
  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie najnowszych rozwiązań w zakresie technologii, narzędzi i procesów.

Zapraszamy Cię do przesłania aplikacji, jeśli:

  • Jesteś doświadczonym specjalistą lub ambitnym absolwentem i masz praktyczne doświadczenie w Java, JPA/Hibernate i Spring MVC.
  • Interesujesz się budową aplikacji internetowych i znasz SQL.
  • Chcesz rozwijać znajomość angielskiego w codziennej pracy, stosować w praktyce metodykę SCRUM i korzystać z nowoczesnych, lekkich narzędzi.
  • Cenisz atmosferę otwartości i komunikacji.

Po pomyślnej rozmowie kwalifikacyjnej zaproponujemy Ci:

  • Możliwość pracy zdalnej - 4 dni w tygodniu praca z domu, 1 dzień w tygodniu w biurze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość ciągłego rozwoju przez udział w zmieniających się projektach.
  • Dwa monitory i naprawdę wygodne biurko.
  • Nowoczesne biuro w samym centrum Wrocławia.
  • Udział w szkoleniach i certyfikacjach - mamy na pokładzie certyfikowanych architektów Java.
  • Pracę w nieformalnej, niekorporacyjnej atmosferze.
  • Lekcje języka angielskiego oraz codzienny kontakt z anglojęzycznymi klientami.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką specjalizującą się w budowie nowoczesnych systemów infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy