Cyclad Sp. z o.o.

Java Programmer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych leaderów kupionych wierzytelności konsumenckich, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w Departamencie Informatyki i Telekomunikacji w kilkudziesięcioosobowym zespole programistów
  • Tworzenie i rozwój autorskiego systemu wspierającego realizację procesów biznesowych:
    • Zbieraniewymagań
    • Projektowanieo
    • Implementacjao
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Testowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Dobraznajomości języka Java
  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Praktyczna znajomość IDE Eclipse lub NetBeans
  • Komunikatywności or az umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych

Mile widziane:

  • Znajomość Java EE(EJB, JPA, WS, Hibernate), PLSQL, XSLT
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zasad modelowania za pomocą UML
  • Znajomość zagadnień XML/XSD
  • Praktyczne doświadczenie w pracyz narzędziami Maven, Subversion

Oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą swobodę decydowania o kształcie realizowanych w ramach projektu zadań
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Szansę na zdobywanie nowego doświadczenia w dużej, rozwijającej się firmie
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Signal Iduna
  • Współpracę z młodym, dynamicznym oraz chętnym do współpracy zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.