Java - Młodszy programista aplikacji J2EE (backend)

o4b Sp. z o.o.

20-618 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

o4b sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się na rynku informatycznym firma. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy programista aplikacji J2EE.

Zakres zadań:

  • development aplikacji z wykorzystaniem technologii wymienionych w sekcjach „Wymagania” i „Mile widziane”
  • optymalizacja i utrzymanie wytworzonych aplikacji
  • rozwijanie naszych wewnętrznych bibliotek, kreowanie i wdrażanie nowych pomysłów na komponenty, które pozwolą tworzyć bardziej przyjazne i efektywne aplikacje dla użytkownika

Jesteś zmotywowany, chcesz zdobyć doświadczenie? Ta oferta jest dla Ciebie.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka programowania Java
  • podstawowa znajomość JEE, JPA, Hibernate, Spring
  • znajomość środowiska Eclipse
  • znajomość Git, Maven
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • znajomość wzorców projektowych
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (lub realizacja projektu w wyżej wymienionych technologiach)
  • dyspozycyjność
  • umiejętność logicznego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość Cache np.: Hazelcast, Coherence lub innych implementacji
  • znajomość JMS np.: Hazelcast lub innych implementacji
  • znajomość UML i BPMN
  • pasja do programowania

Oferujemy:

  • luźną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • swobodę działania i wzajemne wsparcie
  • wynagrodzenie stosowne do osiąganych wyników
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • karta MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając – „APLIKUJ”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma o4b Sp. z o.o. została założona w 2013 roku z inicjatywy grupy spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy