Antal IT Sales/Tech
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Java FullStack Developer

Miejsce pracy: 53-413 WROCŁAW

Do zgranego i prężnego zespółu międzynarodowej firmy IT, która tworzy własną platformę e-commercową, poszukujemy zdolnego programisty Java Fullstack. Nasz Klient tworzy i rozwija rozwiązania dla partnerów biznesowych, którzy chcą osiągnąć najwyższy poziom jakościowy sprzedaży internetowej. Od 2006 roku firma dostarcza rozwiązania na rynek światowy w ponad 100 kategoriach produktowych oraz w ponad 35 językach.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Projektowanie i rozwoju platformy e-commerce dedykowanej potrzebom Klientów,
  • Praca w nowoczesnym zespole rozwoju oprogramowania (Git Jenkins, Döcker, code quality tools, code reviews itp),
  • Bezpośredni wpływ na architekturę projektu.

OFERUJEMY:

  • Szeroki pakiet bonusów pozapłacowych,
  • Elastyczny czas pracy i formę współpracy - wybierasz między uop i b2b,
  • Płaską strukturę organizacyjną – niekorporacyjne środowisko pracy,
  • Komfortowe i wydajne stanowisko pracy, dobór systemu operacyjnego i środowiska programistycznego,
  • Pracę z otwartymi i entuzjastycznymi profesjonalistami o zróżnicowanym backgroundzie IT,
  • Komfortowe biuro w samym sercu wrocławia - łatwy dojazd i piękny widok za oknem na starówkę.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM JEŚLI:

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku,
  • Posiadasz wiedzę techniczną w zakresie Java, JavaScript, Hibernate, Spring, a temat relacyjnych baz danych nie jest Ci obcy (najlepiej MySQL),
  • Masz doświadczenie w pracy projektowej nad wysokopoziomowymi aplikacjami webowymi,
  • Dostarczasz kod wysokiej jakości,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Praca w grupie sprawia Ci dużą przyjemność.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy z Java 8, AngularJS, React, HTML5, MongoDB, Docker, Memcached, AWS, Node.js, Lucene,
  • doświadczenie w branży e-commerce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl