Java Fullstack Developer with Angular

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa (Mokotów), mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa (Mokotów, ul. Postępu)
  • Praca zdalna: tak
  • Wynagrodzenie: w trakcie ustaleń
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Stack. techn.:Java 11, Angular 7, SpringBoot, BAMBOO, JIRA, Git

Obowiązki:

  • Utrzymanie i rozwój wiodącego systemu informatycznego, obsługującego firmowe procesy biznesowe,
  • Rozwój nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę użytkowników,
  • Implementacja nowych wymagań,
  • Zmiany w istniejących systemach i refaktoryzacja kodu,
  • Wsparcie obsługi błędów produkcyjnych,
  • Praca w zespole programistów, analityków i testerów w kontakcie z biznesem.
  • Praca w metodykach zwinnych, aktywnie korzystanie z TDD i DDD

Wymagania:

  • Cztery lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość Javy oraz JS/Typescript
  • Doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych SOAP i REST
  • Doświadczenie z bazami NoSQL, np. MongoDB,
  • Znajomość Angular 6+

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), ubezpieczenie na życie
  • Liczne akcje na rzecz naszych pracowników oraz programy dla rodziny
  • Bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.