Java EE – JSE ( ogłoszenie)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Nr ref.: 30229
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem narzędzi JEE
  • analiza wymagań biznesowych, projektowanie rozwiązań na podstawie wymagań
  • przygotowanie dokumentacji wraz z dokumentacją techniczną i utrzymaniową
  • współpraca z zespołem analityków, architektów w zakresie projektowania architektury rozwiązań oraz zapewnienia wymaganej skalowalności, wydajności oraz bezpieczeństwa projektowanych rozwiązań

Oczekiwania:

  • doświadczenie w użyciu technologii JEE
  • znajomość technologii JEE: EJB, JMS, JDBC, JNDI, Hibernate, XML oraz technologie pochodne
  • znajomość serwerów aplikacyjnych: WebSphere i/lub WebLogic
  • znajomość BPEL/ procesy biznesowe, Struts, bazy danych Oracle będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)