Java DevOps Architect

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Kreowanie portfolio narzędzi z obszaru continuous integration oraz continuous delivery wykorzystywanych na szeroką skalę w dużej międzynarodowej korporacji
  • Projektowanie procesów metodyki wytwórczej w oparciu o powyższe narzędzia
  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie powyższych narzędzi

 Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi o system Linux
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość narzędzi wspierających continuous integration oraz continuous delivery
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziome pozwalającym na swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość Saltstack
  • Znajomość Rundeck
  • Znajomość aplikacji firmy Atlassian (Jira, Bitbucket, Bamboo)
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python
  • Doświadczenie w administracji serwerami opartymi o system Windows
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Podstawowa znajomość administracji serwerami bazami danych

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.