Java Developer

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Obecnie dla naszego Klienta - jednego z liderów wśród dostawców rozwiązań wirtualizacyjnych i bezpieczeństwa w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko Java Developer

Do głównych zadań osoby, która dołączy do zespołu, będzie należało m.in. świadczenie wsparcia technicznego platformy mikroserwisowej dla zewnętrznych klientów oraz rozwój wewnętrznych aplikacji firmy (głównie opracowanie i migracja rozwiązania na platformę).

Główny zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu oprogramowania
  • Serwis i utrzymanie mikroserwisowych środowisk klasy Enterprise
  • Wsparcie eksperckie dotyczące architektury oraz funkcjonowania platformy mikroserwisowej świadczone dla klienta końcowego
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Rozwój oraz optymalizacja istniejących funkcjonalności
  • Bieżące testowanie aplikacji
  • Współtworzenie architektury rozwijanego systemu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Stała współpraca z architektami i analitykami

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Java Developera bądź podobnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne na publicznych uczelniach)
  • Bardzo dobrą znajomość Java 8
  • Dobrą znajomość Spring
  • Znajomość frameworków ORM
  • Umiejętność pisania testów w oparciu o bibliotekę JUnit
  • Praktyczną znajomość Git oraz Maven
  • Praktyczną wiedza z zakresu administracji i obsługi systemów Linux bądź Unix
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad Clean Code
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane będą:

  • Znajomość technologii REST/SOAP
  • Znajomość systemów bazodanowych oraz SQL
  • Doświadczenie w pracy z CI/CD
  • Praktyczna wiedza z zakresu serwerów aplikacyjnych

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji

Devire Devire Devire Devire