Java Developer

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Prowadząc dla naszego kilenta z branży IT proces rekrutacyjny z obszaru architektury zorientowanej na usługi (SOA) poszukujemy specjalistów, którzy chcą mieć swój wkład w tworzenie zintegrowanych systemów informatycznych. Stanowisko, które w związku z tym proponuje nasz klient to Programista SOA.

Twoje zadania:

  • Rozwój za pomocą Java EE zintegrowanych systemów informatycznych
  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie isteniejących funkcjonalności systemów
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze metodologii tworzenia systemów

Wymagamy:

  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrewj znajomości back-endowego języka programowania Java EE
  • Doświadczenia w pracy z takimi narzędziami jak Git czy Maven
  • Umiejętności rozwiązywania problemów samemu oraz wspólnie z zespołem

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka UML
  • Doświadczeniae w pracy z serwerem Oracle WebLogic
  • Praktyczna znajomość baz danych (zwłaszcza Oracle)
  • Znajomość Groovy, Gradle, Jenkins, SoapUI

Oferujemy:

  • Dogodną formę współpracy B2B/UoP
  • Wynagrodzenie przy B2B: 7000 – 12000 zł netto
  • Wynagrodzenie przy UoP: 7000 – 12000 zł brutto
  • Prywatną opiekę zdrowotną w Luxmed
  • Karta benefitowa Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w wielobranżowych oraz międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy
Devire Devire Devire Devire