Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118523

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays) Zadania:

  • Tworzenie aplikacji www
  • Pisanie logiki biznesowej systemu z wykorzystaniem języka Java
  • Rozwój projektów według wyznaczonych standardów.
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w komercyjnych projektach realizowanych w kilkuosobowym zespole
  • Wymagana dobra znajomość Java oraz SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji www
  • Pisanie oprogramowania bazującego na relacyjnej bazie danych.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland