Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116762

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długofalowy
Stawka: 120,00 zł / h netto

Zadania:
  • udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice
  • praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
  • projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java
  • tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect

Wymagania:
  • komercyjne doświadczenie w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii: Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA, Hibernate, REST
  • dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej)
  • pisanie wydajnych zapytań SQL
  • projektowanie i tworzenie struktur danych (tabele, indeksy, etc)
  • znajomość zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi
  • bardzo dobra znajomość ww. technologii na poziomie pozwalającym na sprawne tworzenie aplikacji
  • dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration i przeglądania kodu (code review), doświadczenie z GIT, Gerrit, Jenkins (lub analogicznych)
  • doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu
  • znajomość innych narzędzi / bibliotek: JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL
  • znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum i narzędzi typu Jira / Confluence

Oferujemy:
  • współpraca w oparciu o B2B
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland