Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111573

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Java Developera

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 12 miesięcy + przedłużenie, pierwszy kontrakt na 3 miesiące
Stawka: 80 - 100 pln/h

Zakres obowiązków:
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji JAVA
  • Znajomość Broadleaf będzie atutem
  • Praktyczna znajomość narzędzi developerskich
  • Znajomość Linux na poziomie użytkownika
  • Doświadczenie w projektach telco

Wymagania/Stos technologiczny na stanowisku
  • Java7, Spring4, AngularJS, JavaScript, Hibernate,
  • RESTful + SOAP webservices,
  • SQL (PostgreSQL), MyBatis, Maven, Oracle,
  • Git, Junit, Mockito, ActiveMq, OSGi.

Mile widziane:
  • Solr,
  • Camel,
  • Angular + TypeScript,
  • AWS.

O projekcie:
Osoba na tym stanowisku będzie pracować nad systemem klasy CRM wspierającym codzienną obsługę klientów. Umożliwia dostęp do danych klienta i wszystkich jego kontraktów, obsługę wszystkich procesów obsługowo-sprzedażowych - provisioning usług, aneksowanie, portowanie, zatrzymanie.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczność formy zatrudnienia

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland