Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1090170

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego naszego kluczowych Klientów - lidera z branży ubezpieczeń, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Stawka: 90-100 zł netto + VAT /godzinę

Główne obowiązki:
- Tworzenie aplikacji w języku Java przede wszystkim w oparciu o architekturę trójwarstwową,
- Przygotowanie i rozwijanie narzędzi zapewniających jakość wytwarzanego kodu,
- Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
- Stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Wymagania:
- 3+ lat doświadczenia na stanowisku Java developera,
- Bardzo dobra znajomość Java8,
- Bardzo dobra znajomość Spring i Hibernate,
- Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy,
- Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia),
- Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy,
- Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland