Cyclad Sp. z o.o.

JAVA Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:
• Projektowanie i programowanie w języku JAVA
• Projektowanie i implementacja serwisów REST/SOAP
• Analizowanie zagadnień biznesowych
• Tworzenie dokumentacji projektowej

Oferujemy:
• Możliwość realizowania projektów doradczych dla największych polskich
oraz międzynarodowych firm
• Komfortowe warunki pracy
• Umowę o pracę lub współpracę B2B
• Dostęp do najnowszych technologii informatycznych
• Unikanie rutyny dużych korporacji

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w oparciu o Liferay Portal oraz znajomości pluginów: themes, services, portlets-mvc, hooks, exts, webs – lub chęć rozwoju w tym kierunku
• Znajomość architektury Java EE
• Umiejętność posługiwania się technologiami: Spring, Hibernate
• Rozumienie zagadnień związanych z wyszukiwaniem pełno tekstowym (Solr)
• Posiadanie wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych (MSSQL) oraz języka SQL
• Umiejętność implementacji serwisów WSDL, RESTFULL
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Mile widziana znajomość:
• Systemu kontroli wersji SVN
• Języków programowania: HTML, CSS, JS
• KnockoutJS, Grunt, LESS, SASS
• MAVEN, JIRA

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.