Opis stanowiska pracy

Projekt: System odpowiedzialny za realizację skomplikowanych procesów biznesowych w złożonym środowisku informatycznym.

Zakres obowiązków:
- projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności;
- optymalizacja istniejących funkcjonalności;
- rozwój i utrzymanie w modelu Agile&DevOps;
- analiza i rozwiązywanie błędów;
- administrowanie systemem oraz monitorowanie jego wydajności.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie o profilu informatycznym;
- minimum dwa lat doświadczenia programowania w Javie
- minimum rok doświadczenia w pracy z JBPM (JBoss)
- znajomość REST/ SOAP
- znajomość baz danych Oracle wraz z SQL/PLSQL
- dobra znajomość systemu Linux
- znajomość narzędzi DevOps: Git, Jenkins, testów automatycznych, Spring i Docker, będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- opieka medyczna oraz karta multisport;
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
70PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy