Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Naszym klientem jest duża międzynarodowa firma z sektora rozrywka.

Java developer

Nr ref.: 26664
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wytwarzanie i rozwój globalnych systemów IT w architekturze internetowej (Java)
  • udział w lokalnych i międzynarodowych projektach IT
  • współpraca z geograficznie rozproszonymi zespołami oraz kontakt z dostawcami i użytkownikami
  • wyznaczanie i ciągła optymalizacja standardów i procesów wytwarzania i rozwoju oprogramowania

Oczekiwania:
  • min 2 lata doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych aplikacji i serwisów internetowych (Java)
  • wykształcenie wyższe - techniczne
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • doświadczenie w zespołowej produkcji oprogramowania
  • udział w tworzeniu projektów związanych z e-commerce, m-commerce, lub programów lojalnościowych
  • doświadczenie w produkcji aplikacji mobilnych – hybrydowych
  • znajomość: MySQL, MS SQL, T-SQL, SSRS, Jasper, JavaScript, IntelliJ, Linux
  • znajomość Rational Team Concert bądź innych systemów ALM
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów oraz ITIL

Oferta:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • umowę o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych szkoleniach i projektach, krajowych i międzynarodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)