Opis stanowiska pracy

Spółka Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp. J. poszukuje kandydata na stanowisko:

Java Developer

Szukamy osoby do naszego zespołu do współpracy przy tworzeniu aplikacji internetowych dla dużego zagranicznego klienta.

Oferujemy:

  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udzielanie wsparcia przy wykonaniu powierzonych zadań;
  • Pakiet korzyści pracowniczych MultiSport;
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne kameralne biuro w centrum miasta z wygodnym dojazdem, w tym pokój do relaxu);
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, hackathonach oraz imprezach integracyjnych.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, rozwój i testowanie aplikacji internetowych w oparciu o technologię Java;
  • współpraca z klientem oraz testerami przy realizacji projektów informatycznych.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka Java;
  • Znajomość technologii JEE i frameworków webowych (np. Spring, Wicket, JPA);
  • Znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript (node.js, AngularJS, grunt, gulp), XML, SQL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz otwartość na punkt widzenia użytkownika;
  • Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju osobistego.

Prezentacja firmy

Apilia Marciniak-Parchimowicz Sp. J. jest spółką programistyczno-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy