Java Developer

Intive (pl)

Łódź, łódzkie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Tworzenie złożonych systemów za pomocą języka Java i powiązanych technologii takich jak Spring, RESTEasy, Postgres/Postgis, HAProxy, Puppet
  • Opracowanie systemu strategicznego, który może być używany przez setki użytkowników
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności przy użyciu najnowszych technologii
  • Tworzenie testów jednostkowych, funkcjonalnych, integracyjnych
  • Praca oparta o dobre praktyki – Continuous Integration and Continuous Delivery

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Bardzo dobra znajomość zasad OOP i wzorców projektowych
  • Dobra znajomość technologii związanych z Javą
  • Umiejętności analityczne
  • Chęć do nauki
  • Nieszablonowe pomysły
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Intive (pl)