Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zaangażowanych, samodzielnych i z pasją, w pracy i poza nią.  Odpowiedzialnością Java developera jest programowanie rozwiązań webowych, z użyciem nowoczesnych technologii, w ramach zespołów dedykowanych do realizacji nowych projektów dla polskich i zagranicznych instytucji finansowych.

Wymagania

• Rok doświadczenia w programowaniu i wdrażaniu rozwiązań webowych w oparciu o technologię Java/J2EE

• Praktyczna znajomość frameworków z rodziny Spring (core, mvc, security)

• Praktyczna znajomość co najmniej jednego z frameworków ORM

• Praktyczna znajomość zasad działania protokołu http

Mile widziane

• Doświadczenie w implementacji interfejsów integracyjnych przy użyciu REST, JMS API

• Doświadczenie związane z wykorzystaniem i konfiguracją narzędzi deweloperskich, takich jak Jenkins, Maven, GIT, Nexus

• Doświadczenie w konfiguracji serwerów Apache Tomcat

• Doświadczenie w implementacji i wdrażaniu aplikacji w architekturze microservices

• Doświadczenie w użyciu fremworków dedykowanych do tworzenia testów jednostkowych

Odpowiedzialność

• Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań i wyborze technologii

• Implementacja modułów funkcjonalnych z różnych warstw dostarczanego oprogramowania (frontend, backend, integracja)

• Bieżąca współpraca z całym zespołem projektowym

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- udział w pracach przy ciekawych projektach,

- dostęp do najnowszych technologii,

- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

 - miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,

- prywatną opiekę medyczną.

Prezentacja firmy

Intercon Systems jest dostawcą produktów i usług IT wspierających... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości