Opis stanowiska pracy

Codlake – działamy w obszarze usług informatycznych na rynkach: Bankowość i Finanse, firmy wysokich technologii, Telekomunikacja, Produkcja, logistyka FMCG. Nasz zespół to dziś ponad 20 specjalistów. Jesteśmy częścią grupy technologicznej EUVIC, która skupia firmy informatyczne z całej Polski – ponad 1800 specjalistów.

Zajmujemy się tworzeniem, rozwijaniem i utrzymywaniem aplikacji klientów, którzy ukierunkowani są przede wszystkim na rozwój swojego biznesu i jego ergonomizację.

Potrafimy szybko i sprawnie reagować na potrzeby klientów i zapewnić wsparcie naszych specjalistów w działaniach mających na celu rozwój systemów informatycznych w bardzo szerokim zakresie.

Łączy nas wspólna pasja do rozwiązywania informatycznych problemów naszych klientów.

To my entuzjaści, którzy nigdy nie podają się i nie zostawiają nikogo w potrzebie.

Jeżeli już wiesz, że szukamy właśnie Ciebie – prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu

Wymagania:

  • znajomość technologii JavaEE i/lub Spring Framework
  • znajomość JPA 2.1 lub Hibernate
  • doświadczenie minimum 2 lata w praktycznym użyciu w/w technologii
  • praktyczna umiejętność wykorzystywania popularnych bibliotek języka Java
  • znajomość relacyjnych baz danych Oracle i/lub PostgresSQL

Mile widziane będą:

  • umiejętność tworzenia skalowalnych aplikacji wielowarstwowych
  • znajomość JAX-WS, JAX-RS, CDI, JSF
  • znajomość Spring Boot, Spring MVC
  • znajomość JavaScript, jQuery oraz dowolnego frameworka MVC (np. Dojo, AngularJS)
  • praktyczna znajomość narzędzia Maven, Jenkins
  • znajomość DVCS GIT lub Mercurial
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Oczekujemy:

  • wysokich umiejętności technicznych i chęci ich ciągłego poszerzania
  • umiejętności tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną
  • zaangażowania i kreatywności
  • miłego usposobienia

Oferujemy:

  • pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w wiodących technologiach oraz metodykach
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych

Prezentacja firmy

Codlake Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości