Opis stanowiska pracy

- rozwijanie funkcjonalności aplikacji

- projektowanie architektury rozwiązania

- testowanie przygotowanych rozwiązań

- tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

- unikatową możliwość pracy nad nowymi produktami, a nie wyłącznie utrzymanie istniejącego kodu,

- umożliwiamy styczność z najnowszymi technologiami jak bazy NoSQL i przetwarzanie BigData,

- realne możliwości wpływu na nowe rozwiązania i produkty,

- solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki,

- świetną atmosferę pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania,

Wymagania

2-3 lat doświadczenia w pracy jako programista oraz bardzo dobra znajomość:

- Java

- znajomość wzorców projektowych

Springframework, Spring XD,

- systemy kolejkowe tj. Rabbit MQ,

- znajomość relacyjnych i nie relacyjnych baz danych

- znajomość zagadnień testowania jednostkowego JUnit, Mockito

- znajomość systemów kontroli wersji: Git, SVN

- znajomość technologii internetowych HTML/JavaScript (jQuery, Angular JS)/CSS

Prezentacja firmy

SALESmanago Marketing Automation w raporcie FT1000 Financial Times to 26... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych