Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

java developer

Nr ref.: 33177
Praca stała
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • ścisła współpraca z analitykami i testerami przez zbieranie wymagań, przeprowadzanie testów autorskich, analizowanie błędów programów
  • przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania, tworzenie skryptów oraz inspekcję wzajemną oprogramowania stworzonego w zespole

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość języka JAVA na platformie JEE
  • znajomość jsp/jsf, SQL
  • mile widziana znajomość: Serwerów WebSphere Application Server, JBoss
  • mile widziana znajomość: maven, findbug, checkstyle, pmd, sonar, Python/jython, PL/SQL, AntCI, np. Jenkins, TDD, BDD

Oferta:

  • umowa o pracę
  • stacjonarny charakter pracy (możliwe 2 dni w miesiącu pracy zdalnej)
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w obszarze IT
  • różnorodność projektów i współpracę z kilkoma działami
  • praca z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem
  • premie motywacyjne
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)