Java Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Gliwice
Wymiar etatu
Pełny etat

Zadania:

  • Analiza wymagań klienta
  • Rozwój systemów backendowych w architekturze opartej na serwisach
  • Praca w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Aktualizowanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie komercyjne na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z: Java 7/8, Spring, Spring Boot, Hibernate, REST, SOAP, Gradle, Maven, Git, Docker, Grovy, Spock, Angular 2+
  • Mile widziana praktyczna znajomość: Amazon Web Services, Spring Cloud, ActiveMQ, Apache Camel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze z wieloma udogodnieniami
  • Dobrze wyposażoną bibliotekę techniczną
  • Pakiet benefitów pozapłacowych z możliwością dopasowania ich do własnych potrzeb (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość uczestniczenia w konferencjach/szkoleniach/wydarzeniach branżowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.