dmt Software House Sp. z o.o.

JAVA Developer

Od: dmt Software House Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 31-353 KRAKÓW

Firmy dmt Software House Sp. z o.o. oraz eSourcing S.A. wchodzące w skład grupy kapitałowej dmt Holding S.A., to firmy o całkowicie polskim kapitale, specjalizujące się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla firm z sektora bankowego i finansowego. Interesują nas szczególnie te systemy i usługi, które ze względu na skomplikowane mechanizmy transakcyjno-rozliczeniowe oraz duże ilości przetwarzanych informacji stanowią wyzwanie w produkcji i wdrożeniu. Nasz zgrany zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy ambitnie podchodzą do wykonywanych zadań i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko JAVA Developer.

Zakres obowiązków:

  • obsługa serwisowa oraz rozwój istniejących systemów informatycznych
  • aktywny udział w nowych projektach informatycznych już od fazy analizy - konsultacja założeń architektonicznych
  • optymalizacja i refaktoring istniejącego oprogramowania
  • wsparcie procesów CI
  • odpowiedzialność za dokumentację techniczną w projekcie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
  • umowę o współpracę - dzięki czemu sam sterujesz czasem swojej pracy
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych
  • więcej dni wolnych niż przewiduje ustawa :)
  • praca zdalna lub stacjonarna (biura w Krakowie i Bielsku-Białej)

Wymagania:

  • J2SE/J2EE, Spring, Hibernate - min 2 lata doświadczenia w projektach komercyjnych
  • SQL (PostgreSQL, Oracle, MSSQL), min 2 lata doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań/architektur wielowarstwowych w tym SOAP
  • Bardzo dobra znajomość IDE Eclipse
  • Wysokie umiejętności analityczne i projektowe
  • Samodzielność, odpowiedzialność i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w projektach z branży finansowej (faktoring, księgowość)
  • otwartość na AngularJS
  • doświadczenie w JIRA / Confluence
  • znajomość zagadnień TDD
  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi Continuous Integration