JAVA DEVELOPER / Warszawa

Spring Software Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań IT oraz infrastrukturalnych rozwiązań branżowych dla dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: JAVA DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa/Bemowo
Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B
Czas trwania umowy: na czas nieokreślony

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i rozwijanie systemów klienckich opartych na technologii
JavaSE/JavaEE
• Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
• Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania

• Znajomość technologii JavaEE/JavaSE (ok. 3-4 lata doświadczenia komercyjnego)
• Znajomość środowisk Unixowych (Linux, Solaris)
• Znajomość baz danych (SQL, Oracle)
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
• Wykształcenie wyższe kierunki informatyczne i pokrewne
Mile widziana:
• Znajomość środowisk telekomunikacyjnych,
• Znajomość platform aplikacyjnych open source np. Tomcat, GlassFish, JBoss,
Mobicents
• Znajomość kilku z narzędzi DevOps: Jenkins, Sonar, Maven, Gradle, Vagrant, Git,
GitFlow, Jira, Confluence

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Szkolenia i certyfikacje
• Wyjątkową atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Firma Spring Software Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12143.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Prezentacja firmy

Spring Software jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 500PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy