Java Developer / Senior Java Developer

Citycom

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Citycom – jesteśmy firmą zajmującą się w outsourcingiem specjalistów IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie do zespołu dla naszego Klienta, poszukujemy:

Wymagania

Oczekiwania:
• Doświadczenie w programowaniu w Java SE, Java EE (Senior min. 6 lat doświadczenia)
• Znajomości języka SQL,
• Umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,
• Wykształcenie wyższe,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:
• Znajomość Spring, Hibernate, Spring MVC,
• Znajomość JavaScript, AngularJS, JQuery
• Znajomość platformy Android

Nasz klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet motywacyjny

Prezentacja firmy

Citycom – jesteśmy firmą zajmującą się w outsourcingiem specjalistów IT.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy