Opis stanowiska pracy

IT Rules wspiera rozwój amerykańskiej firmy technologicznej, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług w chmurze dla dużych korporacji finansowych. Poszukujemy aktualnie kilku doświadczonych programistów Java, którzy dołączą do centrum rozwoju oprogramowania zlokalizowanego w samym centrum Bielska.

Opis roli:

  • Projektowanie zmian i rozwój oprogramowania zgodnie z określonymi standardami
  • Rozwiązywanie skomplikowanych problemów technicznych przy użyciu nawoczesnych technologii z zakresu środowiska Javy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Pair programming

Oferujemy:

  • Wyjątkową kulturę firmy oraz bardzo doświadczony zespół
  • Nowoczesne biuro w samym centrum Bielska ze strefą miejsc parkingowych
  • Strefa relaksu wyposażona w stół do ping ponga, PS4 oraz sprzęt VR
  • Pełen pakiet benefitów socjalnych, w tym prywatna opieka medyczna oraz karta multisport
  • Swobodną i przyjazną atmosferę pracy, otwarty i zgrany zespół

Wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia komercyjnego w rozwoju oprogramowania na pozycję Java Developer, minimum 5 lat na pozycję Seniora
  • Świetna znajomość języka Java oraz solidne umiejętności programowania obiektowego
  • Doświadczenie lub chęć rozwoju w w obszarze technologii: Java 8, Spring Boot, Spring Reactor, Hibernate, MySQL, Cassandra, JMS, JUnit oraz narzędzi: Git, Maven, Docker, Kubernetes, AWS, Ansible
  • Mile widziana wiedza na temat architektury mikroserwisów
  • Doświadczenie zdobyte w zespołach Agile/Scrum
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

IT Rules świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze stanowisk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 17 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce