Java Developer - Gdańsk

ITFS Sp. z o.o.

Gdańsk,, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.

Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowanie dla transportu (lotnictwa) -  poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Java Developerów. Dzięki pracy tam będziesz miał możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach realizowanych dla globalnego grona odbiorócw

Java Developer

Opis projektu (stanowiska):

● Miejsce pracy: Gdańsk

● Branża: oprogramowanie (rozwiązania dla transportu),

● Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,

Zakres zadań na stanowisku:

● Projektowanie i implementowanie złożonych, wielowarstwowych aplikacji dla linii lotniczych,

● Interpretowanie wymagań biznesowych i specyfikacji funkcjonalnych w celu przedstawienia rekomendacji technicznych,

● Analizowanie wymagań pod kątem możliwości realizacji projektu w określonym czasie i koszcie

● Definiowanie architektury i najlepszych rozwiązań dla systemu,

Wymagania:

● 2 lata doświadczenia w programowaniu w Java,

● Praktyczną wiedzę dotyczącą algorytmów, wzorców projektowych i struktur danych,

● Znajomość frameworków – Spring i Hibernate,

● Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną i komunikację.

Oferujemy:

● Wpływ na kształtowanie i rozwój tworzonych aplikacji,

● Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy realizowaniu innowacyjnych, międzynarodowych projektów dla głównych linii lotniczych,

● Elastyczne godziny pracy,

● Szkolenia i dodatkowe benefity

● Możliwość realizowania kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę za pomocą formularza aplikacyjnego

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

ITFS jest dynamicznie rozwijająca się firmą świadcząca usługi informatyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management