Java Developer / Fullstack Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, firmy o światowej renomie, która zajmuje się wsparciem w zwiększeniu wydajności w Internecie uniwersytetów i szkół wyższych, dzięki platformie marketingu cyfrowego i zarządzania treścią internetową. Platforma opracowana prze firmę, umożliwia uniwersytetom i szkołom wyższym tworzenie ukierunkowanych i niewiarygodnie skutecznych cyfrowych kampanii marketingowych oraz sprytne strategie zaangażowania w celu przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych i najzdolniejszych. Firma stale się rozwija i posiada swoje biura oraz partnerów na całym świecie. Poszukujemy doświadczonego Java Developer, gotowego na pracę pełną wyzwań, która obejmie przede wszystkim rozwój i udoskonalenia flagowego produktu firmy dotyczącego platformy marketingu cyfrowego i powiązane produkty. Poszukujemy osoby do biura we Wrocławiu, który jest częścią zespołu z siedzibą w Dublinie. To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do międzynarodowego zespołu, który jest najlepszy w tym, co robi.

Zakres obowiązków:

-ścisła współpracować z Architektem Oprogramowania, w celu określeniu i opracowaniu nowych funkcji, modyfikacji, modułów do produktów

-rozwój nowych funkcjonalności

-rozwiązywanie błędów / problemów z oprogramowaniem, wspólnie z zespołem QA

Firma oferuje:

-bezpośrednie stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-pracę w międzynarodowym zespole

-rzeczywisty wpływ na architekturę projektu

-zadania, których realizacja da Ci dużo satysfakcji

-możliwość rozwoju zawodowego: budżet szkoleniowy

-pracę pełną wyzwań

-elastyczne godziny pracy

-przyjazną, niekorporacyjna atmosferę

Wymagania:

-min. 3 lata doświadczenie jako programista Java i JavaScirpt w środowisku Agile

-wyższe wykształcenie Informatyczne

-zamiłowanie do tworzenia artystycznego oprogramowania, z naciskiem na innowacje

-doświadczenie z: Java / J2EE, Spring, Hibernate, JavaScirpt MVS, Backnone.js. Angular.js, Ember.js

-doświadczenie wpisaniu i korzystaniu z usług RESTFUL

-doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu metodologii TDD, np. JUnit

znajomość systemu kontroli źródła, najlepiej GIT

-dobre umiejętności komunikacyjne

-bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

-mile widziana znajomość: RDBM, w tym Oracle, MySQL i Microsoft SQL Server, Apache CXF, Maven, JIRA, Serwery aplikacji J2EE i LDAP, CSS / SASS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media